Kíváncsiak vagyunk rád.Mert mi nem csak a munkában nyomjuk rendszeresen a refresh-t, hanem a humánerőforrásban is.

Grafikus operátor

Munka

Feladat:
* online és offline kampányok grafikai anyagainak kivitelezése
* statikus és animált bannerek létrehozása, méretmutációk készítése
* social anyagok készítése
* rendezvények grafikai anyagainak kivitelezése
* egyeztetés, szoros együttműködés a designerekkel és a csapat többi tagjával

Követelmény:
* Adobe programcsalád magas fokú ismerete (Photoshop, Illustrator, Indesign, Animate)
* önálló munkavégzés
* nyomdai ismeretek
* új ismeretek gyors elsajátítása
* türelem, pontosság, terhelhetőség

Előnyök:
* animációs tapasztalat
* videó szerkesztési tapasztalat
* After Effects, Premier Pro ismerete
* HTML5, mobil banner készítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
* korrekt bérezés
* kulturált munkakörülmények
* érdekes, változatos munka
* felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
* rugalmas munkaidő

Munkábaállás időpontja: azonnali

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.

Mellékeld önéletrajzod