Kíváncsiak vagyunk rád.Mert mi nem csak a munkában nyomjuk rendszeresen a refresh-t, hanem a humánerőforrásban is.

Account Manager

Munka

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:
- Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Ügyfelek közösségi média kommunikációjának (FB, Instagram, stb.) napi szintű koordinálása
- Social kampányok tervezése, szervezése, monitorozása
- Közösségi média stratégia tervezésében és koncepció készítésében való részvétel, prezentálás az ügyfeleknek
- Részvétel a tartalmak, alkalmazások előállításában, együttműködés a designer és a fejlesztő csapattal
- Versenytársak és brandek jelenlétének monitorozása
- Közösségi média trendek nyomon követése
- Facebook és Instagram hirdetések készítése, kampányok lebonyolítása, monitorozása
- Eredmények riportálása az ügyfelek felé

ELVÁRÁSOK:
- Felsőfokú végzettség
- 1-2 év releváns tapasztalat elsősorban online, azon belül is social media területén
- Friss és folyamatosan fejlődő tudás a Facebook hirdetések terén
- hazai és nemzetközi közösségi trendek ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Életvidám, csapatjátékos személyiség
- Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
- Proaktivitás, kreatív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkavégzés (törzsidő+csúszóórák, valamint havi 3 home office nap)
- Szakmai fejlődés, képzéseken, konferenciákon való részvétel
- Változatos feladatok köszönhetően az eltérő szektorokból érkező ügyfeleknek - hazai és nemzetközi márkák

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
- 1-2 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
- Angol - Középfok/tárgyalóképes szint

Mellékeld önéletrajzod